close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
تلگرام نارنجی : تلگرام فارسی با قابلیت تماس صوتی و تصویری
آخرین مطالب

تلگرام نارنجی : تلگرام فارسی با قابلیت تماس صوتی و تصویری

تلگرام نارنجی : تلگرام فارسی با قابلیت تماس صوتی و تصویری

این روز ها بازار اپلیکیشن تلگرام در ایران بسیار داغ است و بیش از 40 میلیون ایرانی از تلگرام استفاده میکنند. تلگرام اوایل اپلیکیشنی مانند دیگر پیام رسان ها بود اما با اضافه کردن قابلیت های جدید و جذاب جای خود را میان کاربران ایرانی باز کرد به طوری که به پر مخاطب ترین پیام رسان ایران تبدیل شد.

تلگرام از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این را می توان از جوایز میلیون دلاری که تلگرام برای هک کردن آن گذاشته فهمید که تا به حال کسی نتوانسته با هک این پیام رسان جوایز تلگرام را صاحب شود.

تلگرام چونapi آن متن باز است. پیام رسان های فارسی بسیاری بر پایه آن ساخته شده اند تا به نوعی قسمتی ازکاربران فارسی زبان تلگرام را به تلگرام پیشرفته تر خود مهاجرت دهند. و چون تلگرام در ایران بیش از 40 میلیون عضو دارد. برنامه نویسان زیادی به فکر ساختن تلگرامی فارسی با امکانات بیشتر از تلگرام افتاده اند که برخی از آن ها توانسته اند سهم قابل توجهی از کاربران را به سمت خود جذب کنند.

تلگرام نارنجی نیز یکی از همین تلگرام های فارسی شده و پیشرفته شده ساخته ی برنامه نویسان ایرانی است که با افزودن امکانات وسوسه کننده مانند تماس صوتی و تصویری کاربران را به سمت خود جذب کرده است.

تلگرام نارنجی شامل امکانات زیادی است که آن را با تلگرام اصلی متمایز می کند در ادامه به بررسی این امکانات می پردازیم.

✅ برخی از ویژگی های نرم افزار تلگرام فارسی صوتی تصویری نارنجی اندروید:


✤ امکان تماس تصویری و صوتی با کیفیت بالا و کاملا رایگان


بعد از فیلتر شدن تماس صوتی تلگرام شما باز هم میتوانید از این قابلیت بهره مند شوید.  می توانید با داشتن تلگرام نارنجی با دوستان خود درهر کجای دنیا تماس تصویری و صوتی برقرار کنید آن هم بدون هیچ هزینه ای. البته شایان ذکر است که جهت برقراری این تماس هر دوطرف باید تلگرام نارنجی را در دستگاه های خود نصب کرده باشند.

✤ اضافه شدن فروشگاه (در منو کشویی)

نکته جالب دیگراین است که در منو قسمتی به نام فروشگاه اضافه شده است که محصولات مختلفی برای فروش قرار داده اند. شما می توانید بدون اینکه از تلگرام خارج شوید و در سایت های مختلف دنبال محصول مورد نظر خودتان بگردید از داخل تلگرام نارنجی در قسمت فروشگاه تمام محصولات را با توضیحات کامل ببینید و محصول مورد نظر را بخرید.


✤ تغییر قالب تلگرام (تم)

 

تلگرام نارنجی علاوه بر رنگ نارنجی پیش فرض خود رنگ ها و قالب های مختلفی سازگار با سلیقه های مختلف دارد که میتوانید تلگرام خود را کاملا به سلیقه ی خود شخصی سازی کنید.

✤ مخفی کردن و رمز گذاشتن بروی چت ها

 

اگر به صورت مشترک از یک تلگرام با چند نفر استفاده میکنید و یا اطلاعات شخصی در تلگرام خود دارید که نمیخواهید در معرض دید باشند و برای دیدن آن رمز عبور بخواهید بگذارید باید بگویم این امکان نیز در تلگرام نارنجی وجود دارد. البته دقت داشته باشید این پیام ها که از این طریق مخفی می شوند و یا بر روی آن ها رمز گذاشته می شود فقط روی تلگرام نارنجی اعمال می شوند. یعنی اگر شما با تلگرام دسکتاپ یا دیگر تلگرام ها وارد اکانت خود شوید پیام ها دیگر مخفی نیستند.


✤ حالت روح پیشرفته

یکی دیگر از قابلیت های بسیار جذاب در تلگرام نارنجی حالت روح است. وقتی شما  حالت روح را فعال می کنید وضعیت شما به دیگران آفلاین نشان داده می شود درحالی که آنلاین هستید. همچنین اگر در این حالت کسی به شما پیامی بفرستد و شما پیام را بخوانید پیام با یک تیک به طرف مقابل نشان داده می شود. البته دقت داشته باشید در صورتی که پیامی به کسی یا گروهی در این حالت بفرستید وضعیت شما لحظه ای آنلاین نشان داده می شود و سپس به حالت قبلی بر می گردد. برای فعال کردن این حالت روی شکل آدمک در نوار بالایی کلیک کنید و برای غیر فعال کردن نیز این کار را تکرار کنید.


✤ امکان سنجاق کردن چت ها

با استفاده از این امکان می توانید مخاطب,کانال یا گروه مورد نظر را سنجاق کنید. با این کار چت سنجاق شده همیشه در بالاترین قسمت برنامه قرار خواهد گرفت. برای فعال کردن این حالت نیز روی چت مورد نظر لمس طولانی کرده و سنجاق کردن را انتخاب کنید.

 


✤ امکان مسدود کردن تبلیغات

حتما برای شما پیش آمده که برخی برنامه ها کانال های تلگرام مختلف را بدون این که ما درخواستی بدهیم برایمان باز می کنند. یا در حال گشت زنی در اینترنت یکی از تبلیغات آزار دهنده ی پاپ آپ باز شده و شما را به کانال مورد نظر هدایت می کند. شما با استفاده از امکان مسدود کردن تبلیغات در تلگرام نارنجی برای همیشه از شر این تبلیغات آزار دهنده راحت شوید.


✤ فوروارد پیشرفته و فوروارد بدون نقل قول

 

گاهی اوقات پیش می آید که می خواهید تصویر و یا پیامی را بدون آن که معلوم شود از طرف چه کسی فوروارد کرده اید فوروارد کنید. این قابلیت در تلگرام نارنجی به نام فوروارد بدون نقل قول وجود دارد که می توانید با لمس قسمت خالی کنار پیام و با انتخاب فوروارد بدون نقل قول پیام ها را ارسال کنید. همچنین قابلیت دیگیری به نام فوروارد پیشرفته وجود دارد که می توانید پیام ها را ابتدا ویرایش کنید و سپس فوروارد کنید.

✤ تفکیک گروهها، کانالها، رباتها و مخاطبین در تبهای جداگانه

 

یکی از مسائل آزار دهنده در تلگرام اصلی این است که همه چت ها کانال ها و گروه ها در یک تب قرار دارند و باعث بهم ریختگی می شوند در تلگرام نارنجی تب های مختلفی وجود دارند که کانال ها , مخاطب ها ,ربات ها و گروه ها را تفکیک می کنند و در تب جدا گانه قرار می دهند و درصورت نیاز با اننتخاب تب همه می توانید همه آن ها را در یک تب داشته باشید.
✤ امکان پیش نمایش و گرفتن تاییدیه از شما قبل از ارسال استیکر یا پیام صوتی

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دستتان به پیام صوتی یا یک استیکر خورده باشد و به صورت اشتباه ارسال شده باشد. در تلگرام نارنجی دیگر هیچ وقت این مشکل برای شما پیش نخواهد آمد زیرا قابلیتی وجود دارد که قبل از ارسال استیکر و پیام صوتی از شما تاییدیه می گیرد.

✤ نمایش فهرست مخاطبین آنلاین

بعضی وقت ها میخواهید بدانید که چه کسی از مخاطبان شما آنلاین است اما اگر مخاطبین زیادی داشته باشید این کار زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. شما می توانید با کلیک روی مخاطبین آنلاین در قسمت بازشونده مخاطبین آنلاین خود را ببینید.


✤ مخفی کردن شماره تلفن در منوی برنامه

گاهی اوقات پیش می آید که می خواهید از صفحه تلگرام خود اسکرین شات بگیرید اما در منو شماره تلفن شما قرار دارد و اگر شما نمی خواهید شماره تلفن خود را نمایش ندهید لازم نیست روی آن را خط سیاه بکشید و تصویر خود را خراب کنید. می توانید از قمست تنظیمات نارنجی روی مخفی کردن شماره تلفن کلیک کرده وآن را مخفی کنید.

✤ دارای ایدی یاب سریع برای جستجوی دوستان خود

 

در تلگرام اصلی شما نمی توانستید آیدی دوستان خود را در قمست سرچ وارد کنید زیرا قسمت سرچ فقط آیدی کانال هارا جستجو می کرد اما شما می توانید با این امکان فوق العاده تلگرام نارنجی ایدی دوستان خود را وارد کنید و با آن ها به گفتگو بپردازید.

همچنین علاوه بر این امکانات, امکاناتی مانند تغییر فونت,تاریخ شمسی,تلگرام نارنجی دوم برای کسانی که از دو اکانت استفاده می کنند و امکانات  دیگیری وجود دارد. که همه این ها به راحتی در  تنظیمات قابل تغییر و شخصی سازی هستند و شما با ورود و چند ثانیه گشت زنی با تمام چم و خم این برنامه آشنا خواهید شد.

همانطور که در بررسی پیش رو مشاهده کردید تلگرام نارنجی شامل خیل عظیمی از امکانات است که آن را با تلگرام اصلی متمایز می کند. شاید برای شما این مسئله نقطه قوت این برنامه باشد اما برخی از افراد از محیط نسبتا شلوغ این برنامه خوششان نمی آید و تلگرام اصلی را به این تلگرام ترجیح می دهند. بعضی ها هم حرف از نا امن بودن تلگرام های غیر رسمی می زنند که در جواب این افراد باید گفت: تلگرام نارنجی و هر پیام رسان غیر رسمی دیگر مبتنی بر تلگرام, تنها از api این اپلیکیشن استفاده می کنند و اطلاعات شما همچنان روی سرور های تلگرام خواهد بود.

 

در آخر اگر خواستید این اپلیکیشن را دانلود کنید از اپ استور ها بروز ترین نسخه ی آن را دانلود کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی